kontakt kontakt mapa strony mapa strony
Wózki widłowe Nissan

DAGON wózki widłowe s.c.
Autoryzowany dealer wózków widłowych firmy Nissan

Części zamienne

02_panel_400Zapewniamy Państwu możliwie najszybszą dostawę części zamiennych do wózków widłowych każdego producenta m.in. NISSAN, MITSUBISHI, KOMATSU, HYSTER, JUNGHEINRICH, LINDE, STILL, YALE, DAEWOO, RAK Suchedniów, GPW...

Dzięki współpracy z liderami w branży części zamiennych w kraju oraz europie jesteśmy w stanie zaproponować Państwu korzystne cenowo części zamienne do każdego wózka widłowego.

W naszej ofercie znajdą Państwo także osprzęt specjalistyczny do wózków widłowych jak:

Ażeby nasi klienci mieli dostępną pełną ofertę akcesoriów do wózków widłowych oferujemy także opony przemysłowe do wózków widłowych zarówno pneumatyczne jak i superelastyczne w wielu wersjach oraz odmianach.

Nowoczesne wózki widłowe serii DX

Nowy Nissan Serii DX powstał w wyniku zaangażowania firmy Nissan w projektowanie i dostarczanie wózków widłowych najwyższej jakości. Stawiając sobie za zadanie sprostanie, a nawet przewyższenie coraz ostrzejszych wymagań UE i Japonii w zakresie niskiej emisji spalin, Nissan Forklift pozostaje niekwestionowanym liderem jeżeli chodzi o technologie produkcji silników przyjaznych dla środowiska. Seria DX Nissana wpisująca się w tradycję, która nakazuje nam dostarczać wytrzymałe i niezawodne konstrukcje daje pewność, że produkt ten więcej czasu będzie pracował a mniej czasu spędzał na obsłudze serwisowej.

więcej »

Dagon wózki widłowe S.C.
ul. Fabryczna 5/18
26-130 Suchedniów
telefony: 041 254 61 04 kom. 501 644 853 kom. 501 644 854 fax: 041 260 80 45
e-mail: biuro@dagon.pl

wyślij zapytanie »


DAGON wózki widowe - autoryzowany dealer firmy Nissan