kontakt kontakt mapa strony mapa strony
Wózki widłowe Nissan

DAGON wózki widłowe s.c.
Autoryzowany dealer wózków widłowych firmy Nissan

Dagon - dealer wózków widłowych Nissan

3550_400

Spółka DAGON Wózki widłowe rozpoczęła działalność wraz z końcem ubiegłego stulecia. W trakcie reorganizacji jednego z dwóch producentów wózków widłowych w Polsce (Fabryka Urządzeń Transportowych FUT S.A. w Suchedniowie) część pracowników podjęła odważną decyzję związania się z silnym, światowym liderem w produkcji wózków widłowych. Wybór padł na NISSAN Forklift, który na przełomie wieków rozpoczynał swoją przygodę na polskim rynku.

Od 2000 roku DAGON Wózki widłowe jest autoryzowanym dealerem wózków widłowych NISSAN w Polsce. Jak pokazała przyszłość, decyzja podjęta w tamtym czasie była jak najbardziej trafna (można powiedzieć, iż tak dobra jak zakup wózka widłowego NISSAN do Państwa firmy).

Wsparcie lidera w produkcji wózków widłowych na świecie zaowocowało szybkim rozwojem naszej firmy przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego poziomu świadczonych usług. Przez cały czas działalności ciągle inwestujemy w serwis zarówno jeżeli chodzi o wyposażenie techniczne czyli niezawodne, markowe narzędzia, dobrze wyposażone samochody serwisowe, nowe zaplecze warsztatowe, jak i w ludzi którzy są tutaj najważniejsi. Cała kadra zarządzająca oraz pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży wózków widłowych które, pozwala obsługiwać wózki widłowe wszystkich producentów

Rozwijamy się cały czas, aby zapewnić naszym klientom produkty oraz usługi na najwyższym światowym poziomie. Działamy szybko, sprawnie ponieważ wiemy jak ważną sprawą jest natychmiastowa reakcja na potrzeby firm. Mimo, iż jesteśmy coraz więksi nadal nie zmieniło się nasze podejście do klienta. Zawsze jesteśmy dostępni pod telefonem, niemal o każdej porze dnia i nocy.
Rekomendacje ? Naszą rekomendacją są klienci których obsługujemy od początku działalności aż do chwili obecnej oraz ciągle dochodzący nowi. Wyobrażacie sobie Państwo - ponad 10 lat ten sam serwis!

 

Zobacz ofertę wózków widłowych »

RODO - zgoda i klauzula informacyjna

więcej »

Dagon wózki widłowe S.C.
ul. Fabryczna 5/18
26-130 Suchedniów
telefony: 041 254 61 04 kom. 501 644 853 kom. 501 644 854 fax: 041 260 80 45
e-mail: biuro@dagon.pl

wyślij zapytanie »


DAGON wózki widowe - autoryzowany dealer firmy Nissan